Śledź swego kuriera FedEx Polska. To proste i łatwe!

FedEx Polska jest globalną firmą kurierską, która umożliwia nocne usługi doręczenia. Parcel Monitor zapewnia dla FedEx Polska usługi monitorowania wszystkich Twoich przesyłek w realnym czasie, podając tylko numer trackingowy.
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.4
na podstawie 206 ocen
Dostawa na czas
2.1
Jakość dostawy
2.2
Użytkownik Parcel Monitor4 lata temu
polecam
Użytkownik Parcel Monitor z Polska6 lat temu
Jestem zszokowana zachowaniem pracowników Fedex. Złożyłam zamówienie za pobraniem na towar - 62 sztuki koszulek. Dotarło do mnie 60 sztuk. Paczka została umiejętnie przecieta na taśmie firmowej wzdłuż pudełka oraz zaklejona po kradzieży taśmą przezroczystą. Takie praktyki zasługują na więzienie. Jakkolwiek, docieknę kto to zrobił a firmę Fedex w końcu pozwę za takie przyzwolenia.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska6 lat temu
tragedia zamiast otrzymać kabel na czas zafundowano mi dodatkowe koszty pracy ekipy
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania6 lat temu
Beznadziejna firma zero kontaktu z klientem , niedostarczone paczki i zero powiadomien, totalny brak szacunku do klientów . Nigdy więcej nie skorzystam i radzę innym również odpuścić bo szkoda czasu i pieniędzy .
Użytkownik Parcel Monitor6 lat temu
Katastrofa przesylka idzie juz 6 dni
Użytkownik Parcel Monitor6 lat temu
Kierowca był miły i profesjonalny ale dlaczego tylko mężczyzni pracują w takich zawodach ? Czemu kobiet nie dopuszczacie
Użytkownik Parcel Monitor z Polska6 lat temu
Przesyłka wydana kurierowi około godziny.6.45 i do tej pory nic zero przesyłki i zero kontaktu
Użytkownik Parcel Monitor6 lat temu
Tragedia !!! Kurier nie podjął próby dostarczenia przesyłki, trzy osoby dorosłe czekają na dostawę przesyłki, po czym ze strony internetowej dot. śledzenia przesyłki dowiaduję się, że "nieudana próba dostarczenia , zły adres", dzwonię do konsultanta, okazuje się że adres prawidłowy, telefon do kontaktu też prawidłowy, ale kurier nie ma obowiązku dzwonienia do klienta " Chyba przez tego pośrednika zrezygnuję z zakupu i odstąpię od zakupu jak najszybciej, żeby się niepotrzebnie nie denerwować, a meble kupię u kogoś, kto nie korzysta z usług firmy FedEx. Z rozmowy z panią konsultantką dowiaduję się, że będzie podjęta dostawa w poniedziałek.... No to kolejny dzień urlopu, bo korzystam z usług firmy FedEx !!!!!!!!!!!! TRAGEDIA !!!!!!!!!!!!! Pytanie: skoro tA FIRMA MA TAK WIELE ZŁYCH OPINII DLACZEGO JESZCZE ISTNIEJE NA RYNKU ????? Ps syn podpowiada, że w poniedziałek zrobią to samo !!!!!!!!
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Skuteczne śledzenie przesyłek FedEx Polska

Oceń najlepszy serwis obsługi wysyłek - Parcel Monitor, który będzie Ci wysyłał aktualizacje o kurierach FedEx Polska bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualne statusy na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wyraż zgodę na opcję mailową CRM i zacznij otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

Multifunkcyjny monitoring wszystkich kurierów FedEx Polska

Informacje o kurierach w drodze nie są kompletne? Nie przejmuj się. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek FedEx Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie lokalnych i międzynarodowych kurierów. Razem z tym możesz dostawać aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek FedEx Polska i tym więcej się nie martw

Nie zawracaj więcej sobie głowy jednocześnym śledzeniem wszystkich zamówień z różnych stron, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich przesyłek, dostarczanych przez FedEx Polska. Parcel Monitor będzie Ci odpowiadał, ponieważ z łatwością będziesz bezpośrednio otrzymywać bardzo dokładne dane dotyczące aktualizacji statusu paczek krajowych i międzynarodowych.

Proste i rzetelne śledzenie przesyłek FedEx Poska

"Zapomnij o problemach ze śledzeniem kurierów za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia o dostawach na osobną stronę. Otworzysz to jednym kliknięciem! Dla paczek FedEx Polska po prostu musisz włączyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie będzie wysyłać wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Spróbuj teraz!"
Spostrzeżenia z wszechświata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 1081 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2024 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.