Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 7939 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.3
Użytkownik Parcel Monitorrok temu
Paczka która została wysłana z PL do NL dotarła po dwuch tygodniach pusta. Ktoś wyjął zawartość i rozerwany karton zakleił taśmą i zostawił w sklepie obok mojego miejsca zamieszkania beż informacji w skrzynce pocztowej. Na stronie śledzenia jest napisane że dotarła z powodzeniem. Nigdy więcej pocztą żadnych przesyłek.
Użytkownik Parcel Monitorrok temu
Przesyłka nawet nie dojechała do mnie. Poczta sama zadecydowała o zwrocie paczki. Brak słów
Użytkownik Parcel Monitor2 lata temu
Wysyłka pocztą polską tragedia. Przetrzymanie paczki w sortowni 6 dni. Brak aktualizacji. Miała dotrzeć do 8 dni, dziś 15 dni i nie wiadomo gdzie jest paczka. Kilkukrotnie dzwoniłam na infolinię nic nie wiedzą, każą składać reklamację,czas rozpatrzenia 3 miesiące. Paczka wysłana do Chin priorytetowa droższa 300%.. Nigdy więcej nie skorzystam, wolę dołożyć parę groszy i wysłać innym przewoźnikiem. Jedna wielka porażka
Użytkownik Parcel Monitor z Dania2 lata temu
Beznadziejna usługa,postaram się więcej nie skorzystać.Paczka nadana w Danii dotarła do adresata po 36 dniach.Status przez długi czas ciągle ten sam,żadnych nowych informacji.W końcu informacja że zostawiono awizo,którego w skrzynce oczywiście nie było,,,,
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania2 lata temu
BEZNADZIEJNA USLUGA WIECEJ NIE SKORZYSTAM OD 14 GRUDNIA PACZKA PRIORYTETOWA NIE DOTARLA DO SZKOCI
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia2 lata temu
Okropieństwo, reklamują 3 dni dostawy w Europie minęło 15, ostatni raz korzystam.
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy2 lata temu
9 dzień nie mam paczki.Status ciągle ten sam.Porazka nie polecam
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 lata temu
Doceniam pracowników Poczty Polskiej szczególnie w Lublinie! :) Bardzo bardzo dziękuję!
Użytkownik Parcel Monitor z Kanada3 lata temu
List polecony został wysłany do Kanady dotarł do Warszawy w Warszawie był około 17 dni i wrócił z powrotem do nadawcy. Bez żadnego wytłumaczenia dlaczego wrócił, dlaczego był tyle czasu w Warszawie ? Adres był poprawny.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 lata temu
Szybka dostawa. Przesyłka dotarła w całości.:)
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Spostrzeżenia z wszechświata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 1081 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2024 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.