Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 570 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Użytkownik Parcel Monitor z DE3 dni temu
Długi proces dostarczenia paczki, nie jestem zadowolony.
Użytkownik Parcel Monitor z PLmiesiąc temu
Bardzo kiepskie doświadczenie czekam na list polecony priorytetowy z USA już 2tygodnie przesyłka jest gdzieś na poczcie tylko nikt nie wie gdzie Ogólne wrażenie jak PRL nikt nic nie wie skandal panie na infolini siedzo chyba po to żeby siedzieć masakra ostatni raz kozystam z poczty
Użytkownik Parcel Monitor z FRmiesiąc temu
Jestem bardzo nie zadowolony z waszej usługi,duże koszty wysyłki i nie doręczenie na czas.
Użytkownik Parcel Monitor z PL2 miesiące temu
Poczta nie interesuje sie paczkami tylko biora pieniadze za usluge!paczka jest na poczcie w warszawie 3dni i nikt sie tym nie interesuje !to koszmar za co biora pobory???? u prywaciaza juz by dawno byli zwolnieni z pracy lacznie z naczelnikiem.!!!
Użytkownik Parcel Monitor z PL3 miesiące temu
piorytetowa 4 dni i nawet nie jedzie do mnie.
Użytkownik Parcel Monitor z PL3 miesiące temu
Paczka nie dotarła pod wskazany adres i nie została odebrana przeze mnie! Więc gdzie jest?
Użytkownik Parcel Monitor z PL4 miesiące temu
Mamy XXI wiek a w poczcie polskiej nie ma żadnych powiadomień gdzie znajduje się przesyłką w danym czasie.chodzi o przesyłki zagraniczne jest tylko podane skąd wysłana a dalej jak kamień w wodę co za kraj co za ludzie co za polittka.masakra nie polecam tej PiS-sowskiej szajki
Użytkownik Parcel Monitor z DK5 miesięcy temu
Makabra paczka wysłana 18 maja nie ma jej do dziś a mamy 29 maj . Niech żyje Polska Poczta ,,,,,,,,
Użytkownik Parcel Monitor z KW5 miesięcy temu
Beznadziejna usługa Poczty polskiej!!! Nic nie dochodzi, paczki są gubione a monitoring działa tylko do granicy polskiej, a później niech się martwią inni!!! Masakra!!!
Użytkownik Parcel Monitor z IE6 miesięcy temu
Przesyłka priorytetowa nie doszła wogóle
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 603 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2018 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.