Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 570 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Użytkownik Parcel Monitor z Polska1 dzień temu
bardzo zła,przesyłka idzie 13 dni roboczych i jeszcze nie dotarła!!!!!!!
Użytkownik Parcel Monitor z Polska1 dzień temu
Paczka nie dotarła do adresata. Zgłaszam reklamację. Hestem zażenowana tym.
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy3 dni temu
Od 07.12.18. Szok ile idzie przeszlo tydzień.
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy11 dni temu
W dniu zisiejszym nie bylo zadnej proby dostarczenia paczku RR989438761PL
Użytkownik Parcel Monitor z Polska13 dni temu
Jestem przerażona opłacona przesyłka wysyłana 18 .11 z China wyleciała 23.11 lata do dzisiaj 5.12.dotrze do następnych świat.
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
paczka leży 9 dni w centralnej sortowni poczta jest powolna 37 złotych za przesyłkę skandal
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Poczta polska to jedna wielka porażka ludzie unikajcie wysyłania paczek moja paczka z lublina do warszawy poszla a miala z lublina 60 km a z warszawy 250km piorytet jak narazie 8 dni a to nie koniec bo jeszcze jej nie mam
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
PACZKI ZAGRANICZNE NIE SĄ DOSTARCZONE W TERMINIE.KŁADNIE NIE JESTEŚMY POINFORMOWANI KIEDY BĘDZIE DOSTAWA CHOŚ OPŁATA PRIORYTENT.JA OSOBIŚCIE NIE JESTEM ZADOWOLONA Z WASZYCH USŁUG.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Bardzo dobra..
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy2 miesiące temu
Długi proces dostarczenia paczki, nie jestem zadowolony.
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 606 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2018 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.