Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 4059 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania1 dzień temu
Czekam na paczke
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia10 dni temu
To jest jakis zart z Poczta Polska.Przesylka wysłana 26.07.19 do Irlandii,dzis mamy 13.08 a przesyłki dalej nie widac. Nie polecam.
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia11 dni temu
Nigdy przenigdy nie użyje jebane* poczty polskiej, list polecony priorytetowy 2 tygodnie czekam ani śladu !!!!!
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia24 dni temu
Dramat
Użytkownik Parcel Monitor z Belgiamiesiąc temu
List priotytet miedzynarodowy (10 eur) z Belgii idzie od dnia 02 lipca i jest w Warszawie, od 6 lipca. Na infolinii odwiaduje sie ze dzis przesylka powinna byc dostarczona na teren Warszawy, poniewaz maja oni 3 dni robocze na dostawe przesylki, oczywiscie dzien trzeci roboczy to koniec 3 dnia od poczatku tygodnia, ktorym jest sroda ale juz nie bede tego komentowac. Przesylka nie dotarla, ciagle jest status "W tranzycie". Nastepnym razem skorzystam z kuriera UPS, doplacajac 60(?) zlotych i majac list (sic!!!) za 100 zlotych w 3 dni doreczony bez koniecznosci osmieszania sie przed odbiorca i tlumaczac nieudolnosc naszych instytucji. List w Warszawie idzie z Warszawy 4 dzien, przeciez to jest zart.
Użytkownik Parcel Monitor z Stany Zjednoczonemiesiąc temu
Zła..przesylka zostala wysłana piorytete z Polski do USA 5 czrwca i jeszcze nie doszła do dnia 8 Lipca numer przesylki CP221898902.PL
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
wysyłam duzo paczek i duzo jest nieprzyjemnych "niespodzianek" paczka priorytetowa dostarczana jest po 3 dniach od wysyłki -jezeli wogóle jest doreczona . doreczyciele nie doreczaja paczek do mieszkania pozostawiajac awiza w skrzynce listowej-jezeli wogóle racza pozostawic awizo -czesto sie zdaz a ,ze o "pozostawieniu" rzekomego awiza dowiadujemy sie sledzac przesyłke paczki wracaja do nadawcy -byc moze poczta zarabia na zwrotach -pobierajac dodatkowa opłąte i taka wysyłka ze skutkiem musi byc opłącona 3 razy koncze współprace z ta instytucja i przenosze sie na szybki i bez uwag INPOST
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Jesteście absolutnie najchujowszym dostawcą jakiego można sobie wyobrazić
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
tragedia!!! priorytet w dwa tygodmie
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Witam. List jest nadany jako polecony i priorytet ma nadany numer a nie można sprawdzić przesyłki gdzie się znajduje, tylko jest pokazane ze opuściła sortownie w Warszawie. Poczta zapewnia ze można śledzić w/w przesyłkę.
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 593 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.