Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 4887 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.5
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania4 dni temu
mam dostać dwie paczki i 12 dni i nic to ciekawe czy w ogóle dojdą -to niepojęte by tyle czasu szły z Polski
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia11 dni temu
Czekam na swoją paczkę 2 tydzień i do tej pory jest w tym samym miejscu co się z nią dzieje ile jeszcze mam czekać
Użytkownik Parcel Monitor z Polska24 dni temu
PP. funkcjonuje coraz lepiej, system "parcelmonitor" również. Dziękuję i życzę dalszych sukcesów PP. Trzymać tak dalej. Pozdrawiam
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Od kilku dni pokazuje tranzyt na innym dostawa
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Bardzo szybka dostawa,jestem zadowolona z usług poczta-polska
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
jeden wielki koszmar
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
Super monitor do śledzenia przesyłki
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania3 miesiące temu
Witam. Zostala zgubiona paczka o numerze RR2622081968PL. Wyslano ja ze Szczecinka w dniu 06/09 czyli ponad 2 tygodnie temu. Codziennie sledze w jakim jest miejscu lecz nie widze nic innego poza informacja ze jest ona w Warszawie . Zostala wyslana z track numerem oczekujac od Poczty Polskiej ze bedzie przeciagu 5 dniu jak zostalismy poinformowani. Jest to wazny dokument ktory juz tydzien temu powinnam dostarczyc na Uniwestet w Anglii a niestety nie zrobilam tego poniewaz paczka zaginela co skutkuje tym ze nie bede mogla zaczac studiow w terminie wyznaczonym poniewaz bez oryginalnego swiadectwa ktore zostalo wyslane 06/09 nie moge zaczac studiow. Prosze o szybka informacje gdzie znajduje sie paczka . W tej sprawie bede musiala napisac skarge za to ze tak dlugie oczekiwanie co skutkuje tym ze nie zaczne Szkoly w czasie w ktorym powinnam za niedopilnowanie przez Poczte Polska oraz Royal Mail zeby moja przysylka byla w czasie ktore powinno obowiazywac czyli do 5 dni,. Prosze o szybka reakcje oraz odpowiedz na mojego maila. Pozdrawiam Katarzyna Bobrowicz
Użytkownik Parcel Monitor z Szwajcaria3 miesiące temu
Jestem strasznie zawiedziona z uslug Poczty Polskiej.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
chuja warte zaro kontaktu z nadawca. zero reakcji na maile telefony wiadomosci. kazda z tych instytucji zajmujaca sie naszymi paczkami jak dla mnie to istne zero. jedno wielkie zlodziejstwo paserstwo.Skarga na royal mail tez juz idzie. nie zostawie tego tak
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 615 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.