Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 3573 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Użytkownik Parcel Monitor z Polska5 dni temu
wysyłam duzo paczek i duzo jest nieprzyjemnych "niespodzianek" paczka priorytetowa dostarczana jest po 3 dniach od wysyłki -jezeli wogóle jest doreczona . doreczyciele nie doreczaja paczek do mieszkania pozostawiajac awiza w skrzynce listowej-jezeli wogóle racza pozostawic awizo -czesto sie zdaz a ,ze o "pozostawieniu" rzekomego awiza dowiadujemy sie sledzac przesyłke paczki wracaja do nadawcy -byc moze poczta zarabia na zwrotach -pobierajac dodatkowa opłąte i taka wysyłka ze skutkiem musi byc opłącona 3 razy koncze współprace z ta instytucja i przenosze sie na szybki i bez uwag INPOST
Użytkownik Parcel Monitor z Polska8 dni temu
Jesteście absolutnie najchujowszym dostawcą jakiego można sobie wyobrazić
Użytkownik Parcel Monitor z Polska11 dni temu
tragedia!!! priorytet w dwa tygodmie
Użytkownik Parcel Monitor z Polska15 dni temu
Witam. List jest nadany jako polecony i priorytet ma nadany numer a nie można sprawdzić przesyłki gdzie się znajduje, tylko jest pokazane ze opuściła sortownie w Warszawie. Poczta zapewnia ze można śledzić w/w przesyłkę.
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytaniamiesiąc temu
Koszmar jednym slowem, nie zaslugujecie nawet na 1*,ponad miesiac czekam na przesylke priorytetowa ktora miala byc w tydz. przesylka zaginela w tajemniczy sposob.Nie polecam nikomu, dramat i zenada!!
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Gdybym nie kontaktowała się z osobą która wysłała mi paczkę, nie wiedziałabym że wogole dotarła. Żadnego awizo w skrzynce, zero informacji... Ostatnia paczka wogole zaginęła, nie została zwrócona nadawcy pomimo adresu zwrotnego. 2 razy została nadana paczka dla mnie przez pocztę polską i 2 razy jakość na poziomie zerowym jeżeli chodzi o końcową dostawę oddział w Katowicach
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Dramat tydzień czekanina na przesyłkę i do tej pory jej jeszcze nie ma
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
Przesyłka wyszła z sortowni 5.04.19 z Warszawy o 12:10 i dalej słuch po niej zaginął, gdzie normalnie zawsze dotarła w tym samym dniu do Grudziądza. Przewoźnik pocztex. Przesyłki coraz droższe, a jakość niestety coraz niższa.
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia3 miesiące temu
Czekam na paczkę od 15.03.19 dziś już jest 26.03.19 a paczka jest dopiero w sortowni. Za co płaci się tyle pieniędzy za wysyłkę jak czeka się na paczke po 3 tygodnie??? Dlaczego dopiero po 3dniach od wysłania paczki z Polski została uaktualnione stronka gdzie znajduje się paczka .przez trzy dni nie można było znalesc numeru nadania pisalo że nie istnieje. Raczej ta wysyłka nie należy do państwa mocnych stron, oraz niejest państwa plusem godnym polecenia Pozdrawiam Monika Zajac
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
Jak może polecony priorytet dochodzić po 7 dniach? W internecie brak informacji gdzie się znajduje, na infolinii informacja że przesyłka w drodze. Porażka.
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 626 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.