Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 3121 ocen
Dostawa na czas
2.1
Jakość dostawy
2.4
Użytkownik Parcel Monitor z Polska17 dni temu
Przesyłka wyszła z sortowni 5.04.19 z Warszawy o 12:10 i dalej słuch po niej zaginął, gdzie normalnie zawsze dotarła w tym samym dniu do Grudziądza. Przewoźnik pocztex. Przesyłki coraz droższe, a jakość niestety coraz niższa.
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandiamiesiąc temu
Czekam na paczkę od 15.03.19 dziś już jest 26.03.19 a paczka jest dopiero w sortowni. Za co płaci się tyle pieniędzy za wysyłkę jak czeka się na paczke po 3 tygodnie??? Dlaczego dopiero po 3dniach od wysłania paczki z Polski została uaktualnione stronka gdzie znajduje się paczka .przez trzy dni nie można było znalesc numeru nadania pisalo że nie istnieje. Raczej ta wysyłka nie należy do państwa mocnych stron, oraz niejest państwa plusem godnym polecenia Pozdrawiam Monika Zajac
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Jak może polecony priorytet dochodzić po 7 dniach? W internecie brak informacji gdzie się znajduje, na infolinii informacja że przesyłka w drodze. Porażka.
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Super bardzo polecam:)
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Przesyłka miała być 8 marca19r za to zapłaciłam składam reklamację do tej przesylki
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Nie polecam, wyslana pacza nie dotarła w Polsce była 2dni, a w Izraelu już 7 i cały czas pokazuje pruba doręczenia i żadnego razu nie było tej pruby
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Nie polecam poczty polskiej
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia2 miesiące temu
Ogólne nie zadowolenie gdyż pierwsza przesyłka nie dotarła i wróciła do polski
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
Poczta Polska największe dziadostwo na rynku dostaw przesyłek. "Przesyłka w transporcie" tak się świeci od tygodnia. Do d... z takim monitoringiem. Może czas powrócić do gołębi pocztowych?
Użytkownik Parcel Monitor z Stany Zjednoczone3 miesiące temu
To jest skandaliczna obsługa klienta.Paczka PRIORYTETOWA,za którą pobrano wysoką opłatę, przetrzymywana jest w Warszawie , w sorting center, przez 9 pełnych dni od 21 GRUDNIA. I 30 grudnia ślad po niej zaginął.Nie wiadomo czy jest już w Stanach czy może płynie statkiem.. Tego rodzaju przesyłki międzynarodowe dochodzą normalnie w ciągu co najwyżej 14 dni a nadawane przez Empik znacznie krócej. Proszę o natychmiastowe wyjaśnienie dlaczego paczka jest bezpodstawnie przetrzymywana i kiedy mogę się jej ostatecznie spodziewac. Dziękuję z góry za pomoc. MWalicki
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 623 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.