Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 7328 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Użytkownik Parcel Monitor z Polska4 miesiące temu
Doceniam pracowników Poczty Polskiej szczególnie w Lublinie! :) Bardzo bardzo dziękuję!
Użytkownik Parcel Monitor z Kanada5 miesięcy temu
List polecony został wysłany do Kanady dotarł do Warszawy w Warszawie był około 17 dni i wrócił z powrotem do nadawcy. Bez żadnego wytłumaczenia dlaczego wrócił, dlaczego był tyle czasu w Warszawie ? Adres był poprawny.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska7 miesięcy temu
Szybka dostawa. Przesyłka dotarła w całości.:)
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania8 miesięcy temu
Mino wielu rozmow twlwfonicznych z zapytanie co dzieje sie z moja przesylka nikt nie potrafil mi udzielic informacji. Nawet po zlozeniu zazalenia i poproszeniu o interwencje nic sie nie zmienilo. Paczka nie dotarla od dnia 20 lutego a slad po niej zaginal 24 lutego gdy przesylka ponownie wrocila do sortowni. W paczce byly lekarstwa dla mojej chorej 82-letniej mamy, ktora nie moze wyjsc z domu. Skandal !!!!
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia8 miesięcy temu
Nie dokładne informacje o statusie przesyłki Bardzo długi czas dostawy.
Użytkownik Parcel Monitor z Norwegia8 miesięcy temu
Czekam na paczke 25 dni i do dnia dzisiejszego nie wiem gdzie jest.Poczta Polska to instytucja do likwidacji.ktora nie spelnia swoich wymogow.
Użytkownik Parcel Monitor z Stany Zjednoczone10 miesięcy temu
Poczta Polska nie istnieje. Wstyd
Użytkownik Parcel Monitor z Polska10 miesięcy temu
Tragedia! Przesyłka cały tydzeń idzie i nie może dojechać z Białegostoku lj Lubina. Przy zakupie towaru w internecie, będę zwracać uwagi, - czy poczta Polska nie jest dostawcą. Nawet po korzystnej cenie i potrzebnego mi towaru, będę rezygnować.
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytaniarok temu
Wciaz nie mam mojej paczki, a śledzenie of 2 tyg pokazuje in transit
Użytkownik Parcel Monitor z Polskarok temu
POCZTA POLSKA jest bardzo opieszała. Moja paczka Express została wysłana 0.5. Czyli 7 dni temu. I krąży po Polsce..Wstyd dla poczty. Złożyłam reklamację. Pracownicy na poczcie w ogóle nie patrzą dokąd wysyłają. Moja w komornikach była 2 razy. Szkoda słów i nerwów. Moja opinia jest poniżej krytyki
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 736 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2021 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.