Śledź przesyłki Poczta Polska. To proste i łatwe!

Poczta Polska jest polskim opertatorem usług pocztowych. Z usługą Parcel Monitor dla Poczty Polskiej, możesz śledzić wszystkie swoje paczki, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7
na podstawie 570 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Użytkownik Parcel Monitor z Polska6 dni temu
Nie polecam poczty polskiej
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia9 dni temu
Ogólne nie zadowolenie gdyż pierwsza przesyłka nie dotarła i wróciła do polski
Użytkownik Parcel Monitor z Polska14 dni temu
Poczta Polska największe dziadostwo na rynku dostaw przesyłek. "Przesyłka w transporcie" tak się świeci od tygodnia. Do d... z takim monitoringiem. Może czas powrócić do gołębi pocztowych?
Użytkownik Parcel Monitor z Stany Zjednoczonemiesiąc temu
To jest skandaliczna obsługa klienta.Paczka PRIORYTETOWA,za którą pobrano wysoką opłatę, przetrzymywana jest w Warszawie , w sorting center, przez 9 pełnych dni od 21 GRUDNIA. I 30 grudnia ślad po niej zaginął.Nie wiadomo czy jest już w Stanach czy może płynie statkiem.. Tego rodzaju przesyłki międzynarodowe dochodzą normalnie w ciągu co najwyżej 14 dni a nadawane przez Empik znacznie krócej. Proszę o natychmiastowe wyjaśnienie dlaczego paczka jest bezpodstawnie przetrzymywana i kiedy mogę się jej ostatecznie spodziewac. Dziękuję z góry za pomoc. MWalicki
Użytkownik Parcel Monitor z Islandia2 miesiące temu
Poprostu brak słów . Paczka niby wysłana z Pl Ale nikt nie wie gdzie jest od 17 grudnia. Złożyłam reklamację na szczęście paczka posiada bardzo wysokie ubezpieczenie . Porażka . Dawno powinni zamknąć ten przybytek .
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia2 miesiące temu
Poczta polska poniżej krytyki.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
bardzo zła,przesyłka idzie 13 dni roboczych i jeszcze nie dotarła!!!!!!!
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Paczka nie dotarła do adresata. Zgłaszam reklamację. Hestem zażenowana tym.
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy2 miesiące temu
Od 07.12.18. Szok ile idzie przeszlo tydzień.
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy2 miesiące temu
W dniu zisiejszym nie bylo zadnej proby dostarczenia paczku RR989438761PL
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Bezproblemowe śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

Zapoznaj się z najlepszym serwisem wysyłek - Parcel Monitor, który umożliwia otrzymywanie aktualizacji o przesyłkach kurierskich Poczty Polskiej bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Parcel Monitor ułatwia śledzenie paczek, umieszczając aktualizacje statusu na osobnej stronie, która się otwiera jednym kliknięciem. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swoją skrzyńkę pocztową.

INatychmiastowe śledzenie wszystkich kurierów Poczty Polskiej

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek Poczta Polska. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Otrzymuj wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek Poczty Polskiej w łatwy sposób

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez Pocztę Polską. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Proste i dobrze funkcjonujące śledzenie przesyłek Poczty Polskiej

"Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek Poczta Polska wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!"
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 613 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.