Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 4048 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
3.1na podstawie 267 ocen
Dostawa na czas
3.1
Jakość dostawy
3.3
Ocena ogólna
3.5na podstawie 208 ocen
Dostawa na czas
3.4
Jakość dostawy
3.6
Ocena ogólna
2.3na podstawie 142 ocen
Dostawa na czas
2.3
Jakość dostawy
2.6
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania1 dzień temu
Czekam na paczke
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia9 dni temu
To jest jakis zart z Poczta Polska.Przesylka wysłana 26.07.19 do Irlandii,dzis mamy 13.08 a przesyłki dalej nie widac. Nie polecam.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska9 dni temu
Firma nie rzetelna ,okłamuje nadawców nadających przesyłki . Paczka od 12-08-2019 nie dotarła do adresata do 15-09-2019 i nie wiadomo kiedy dotrze, bo z firmą nie ma możliwości się z kontaktować,a w informacji w śledzeniu paczki kierowca wozi paczkę na samochodzie od dnia 14-08-2019 a odległość od punku poboru do dostarczenia jest kilku minutowy. Przesyłka miała być dostarczona w ciągu 24 godzin to jest 13-08-2019. Nigdy tej firmy zamówię i ostrzegam państwa. irena
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia10 dni temu
Nigdy przenigdy nie użyje jebane* poczty polskiej, list polecony priorytetowy 2 tygodnie czekam ani śladu !!!!!
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy22 dni temu
Jestem zadowolona , przesylki dostarczane na czas , pozdrawiam 👍👍👍
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia23 dni temu
Dramat
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Śledzenie dla matołów, albo detektywów. Też chcę widzieć gdzie się podziewa moja paczka, a nie tylko że przybyła do kolejnej anonimowej sortowni 10 razy w ciągu dwóch dni. 4 godziny drogi od sprzedawcy i wciąż tylko odwiedza kolejne sortownie. Po prostu tuszują braki w perfidny sposób. Kiedyś usługa paczkomaty była ok.
Użytkownik Parcel Monitor z Belgiamiesiąc temu
List priotytet miedzynarodowy (10 eur) z Belgii idzie od dnia 02 lipca i jest w Warszawie, od 6 lipca. Na infolinii odwiaduje sie ze dzis przesylka powinna byc dostarczona na teren Warszawy, poniewaz maja oni 3 dni robocze na dostawe przesylki, oczywiscie dzien trzeci roboczy to koniec 3 dnia od poczatku tygodnia, ktorym jest sroda ale juz nie bede tego komentowac. Przesylka nie dotarla, ciagle jest status "W tranzycie". Nastepnym razem skorzystam z kuriera UPS, doplacajac 60(?) zlotych i majac list (sic!!!) za 100 zlotych w 3 dni doreczony bez koniecznosci osmieszania sie przed odbiorca i tlumaczac nieudolnosc naszych instytucji. List w Warszawie idzie z Warszawy 4 dzien, przeciez to jest zart.
Użytkownik Parcel Monitor z Stany Zjednoczonemiesiąc temu
Zła..przesylka zostala wysłana piorytete z Polski do USA 5 czrwca i jeszcze nie doszła do dnia 8 Lipca numer przesylki CP221898902.PL
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
wysyłam duzo paczek i duzo jest nieprzyjemnych "niespodzianek" paczka priorytetowa dostarczana jest po 3 dniach od wysyłki -jezeli wogóle jest doreczona . doreczyciele nie doreczaja paczek do mieszkania pozostawiajac awiza w skrzynce listowej-jezeli wogóle racza pozostawic awizo -czesto sie zdaz a ,ze o "pozostawieniu" rzekomego awiza dowiadujemy sie sledzac przesyłke paczki wracaja do nadawcy -byc moze poczta zarabia na zwrotach -pobierajac dodatkowa opłąte i taka wysyłka ze skutkiem musi byc opłącona 3 razy koncze współprace z ta instytucja i przenosze sie na szybki i bez uwag INPOST
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 593 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.