Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 3494 ocen
Dostawa na czas
2.1
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
3.1na podstawie 242 ocen
Dostawa na czas
3.1
Jakość dostawy
3.3
Ocena ogólna
3.5na podstawie 182 ocen
Dostawa na czas
3.3
Jakość dostawy
3.5
Ocena ogólna
2.3na podstawie 125 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Użytkownik Parcel Monitor z Polska1 dzień temu
tragedia!!! priorytet w dwa tygodmie
Użytkownik Parcel Monitor z Polska5 dni temu
Witam. List jest nadany jako polecony i priorytet ma nadany numer a nie można sprawdzić przesyłki gdzie się znajduje, tylko jest pokazane ze opuściła sortownie w Warszawie. Poczta zapewnia ze można śledzić w/w przesyłkę.
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania25 dni temu
Koszmar jednym slowem, nie zaslugujecie nawet na 1*,ponad miesiac czekam na przesylke priorytetowa ktora miala byc w tydz. przesylka zaginela w tajemniczy sposob.Nie polecam nikomu, dramat i zenada!!
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Profesjonalna usługa, polecam
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Gdybym nie kontaktowała się z osobą która wysłała mi paczkę, nie wiedziałabym że wogole dotarła. Żadnego awizo w skrzynce, zero informacji... Ostatnia paczka wogole zaginęła, nie została zwrócona nadawcy pomimo adresu zwrotnego. 2 razy została nadana paczka dla mnie przez pocztę polską i 2 razy jakość na poziomie zerowym jeżeli chodzi o końcową dostawę oddział w Katowicach
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Dramat tydzień czekanina na przesyłkę i do tej pory jej jeszcze nie ma
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
nie dostarczono przesylki na czas, odebrana od nadawcy bardzo pozno czego powodem bylo nie wyslanie jej z powodu poznego odebrania od nadawcy. kurierzy zostawiaja przesylki gdzie im pasuje. ostatnia przesylke musialem szukac. az szanowni kurierzy powiesili kartke na parterze klatki schodowej o tresci kto odebral przesylke dla sasiada. nie chce im sie wchodzic np. na 3 pietro tylko karza sobie przesylke zniesc na dol. ich praca jest pod psem. szkoda ze firma zatrudnia takich ludzi. nie chca poczekac na to aby otworzyc przy nich przesylke, a powinni byc przy tym. oni to olewaja. ogolnie szkoda zdrowia i nerwow.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Przesyłka wyszła z sortowni 5.04.19 z Warszawy o 12:10 i dalej słuch po niej zaginął, gdzie normalnie zawsze dotarła w tym samym dniu do Grudziądza. Przewoźnik pocztex. Przesyłki coraz droższe, a jakość niestety coraz niższa.
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia3 miesiące temu
Czekam na paczkę od 15.03.19 dziś już jest 26.03.19 a paczka jest dopiero w sortowni. Za co płaci się tyle pieniędzy za wysyłkę jak czeka się na paczke po 3 tygodnie??? Dlaczego dopiero po 3dniach od wysłania paczki z Polski została uaktualnione stronka gdzie znajduje się paczka .przez trzy dni nie można było znalesc numeru nadania pisalo że nie istnieje. Raczej ta wysyłka nie należy do państwa mocnych stron, oraz niejest państwa plusem godnym polecenia Pozdrawiam Monika Zajac
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
Jak może polecony priorytet dochodzić po 7 dniach? W internecie brak informacji gdzie się znajduje, na infolinii informacja że przesyłka w drodze. Porażka.
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 626 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.