Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 6503 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
3.1na podstawie 422 ocen
Dostawa na czas
3.1
Jakość dostawy
3.3
Ocena ogólna
3.5na podstawie 295 ocen
Dostawa na czas
3.4
Jakość dostawy
3.6
Ocena ogólna
2.6na podstawie 218 ocen
Dostawa na czas
2.5
Jakość dostawy
2.7
Użytkownik Parcel Monitor z Stany Zjednoczone16 dni temu
Poczta Polska nie istnieje. Wstyd
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Tragedia! Przesyłka cały tydzeń idzie i nie może dojechać z Białegostoku lj Lubina. Przy zakupie towaru w internecie, będę zwracać uwagi, - czy poczta Polska nie jest dostawcą. Nawet po korzystnej cenie i potrzebnego mi towaru, będę rezygnować.
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Przesylka krąży do Francji 11 dzień z Jeleniej Góry tydzień leżała w Jeleniej potem wysłano do Rudy Slaskej A teraz nie wiadomo gdzie jest
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Super.Paczka doręczona bardzo szybko.Dzięki.
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania2 miesiące temu
Wciaz nie mam mojej paczki, a śledzenie of 2 tyg pokazuje in transit
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
POCZTA POLSKA jest bardzo opieszała. Moja paczka Express została wysłana 0.5. Czyli 7 dni temu. I krąży po Polsce..Wstyd dla poczty. Złożyłam reklamację. Pracownicy na poczcie w ogóle nie patrzą dokąd wysyłają. Moja w komornikach była 2 razy. Szkoda słów i nerwów. Moja opinia jest poniżej krytyki
Użytkownik Parcel Monitor z Polska5 miesięcy temu
Jeżeli chodzi o samą usługę to w miarę ok,ceny konkurencyjne,natomiast diabeł tkwi w szczegółach, aktualizacje statusu przesyłki na stronie DPD to jakaś pomyłka, jeżeli status aktualizuje się z kilku godzinnym opóźnieniem to usługa monitoringu przesyłki nie ma sensu
Użytkownik Parcel Monitor z Polska7 miesięcy temu
Paczka wysłana priorytetem,adresat dostaje paczkę po 23 dniach. Paczka przetrzymywana w WER WARSZAWA 10 dni i dopiero po interwencji przemieszcza się dalej.Za priorytet się płaci i się wymaga,ale to działa tylko z chwilą opłaty. Jestem rozgoryczona dostawą i jak czytając opinie innych,to nie różnię się w swojej opinii.Nie będę składała reklamacji,a tylko dlatego,że mam dość podejścia do klienta i szkoda moich nerwów. Taniej i szybciej będzie wysłać innym dostawcą. Zdrowia życzę.
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania7 miesięcy temu
Witam Moja przesyłka została wysłana 1-go czerwca. Mija 10 dni i nadal nie została dostarczona. Tracking system jest bardzo słabej jakości i tylko pokazuje, dane z terenu Polski. Po wyjściu przesyłki z kraju ślad po niej zanika. Spodziewałabym się czegoś bardziej wiarygodnego.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska8 miesięcy temu
Baardzo wolna dostawa, brak podstawowych informacji śledzenia, zdarza się, że pracwnicy poczty przywłaszczają sobie paczki...
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 635 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2021 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.