Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 3120 ocen
Dostawa na czas
2.1
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
3.1na podstawie 194 ocen
Dostawa na czas
3.1
Jakość dostawy
3.3
Ocena ogólna
3.5na podstawie 165 ocen
Dostawa na czas
3.3
Jakość dostawy
3.5
Ocena ogólna
2.5na podstawie 113 ocen
Dostawa na czas
2.3
Jakość dostawy
2.5
Użytkownik Parcel Monitor z Polska1 dzień temu
nie dostarczono przesylki na czas, odebrana od nadawcy bardzo pozno czego powodem bylo nie wyslanie jej z powodu poznego odebrania od nadawcy. kurierzy zostawiaja przesylki gdzie im pasuje. ostatnia przesylke musialem szukac. az szanowni kurierzy powiesili kartke na parterze klatki schodowej o tresci kto odebral przesylke dla sasiada. nie chce im sie wchodzic np. na 3 pietro tylko karza sobie przesylke zniesc na dol. ich praca jest pod psem. szkoda ze firma zatrudnia takich ludzi. nie chca poczekac na to aby otworzyc przy nich przesylke, a powinni byc przy tym. oni to olewaja. ogolnie szkoda zdrowia i nerwow.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska16 dni temu
Przesyłka wyszła z sortowni 5.04.19 z Warszawy o 12:10 i dalej słuch po niej zaginął, gdzie normalnie zawsze dotarła w tym samym dniu do Grudziądza. Przewoźnik pocztex. Przesyłki coraz droższe, a jakość niestety coraz niższa.
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandiamiesiąc temu
Czekam na paczkę od 15.03.19 dziś już jest 26.03.19 a paczka jest dopiero w sortowni. Za co płaci się tyle pieniędzy za wysyłkę jak czeka się na paczke po 3 tygodnie??? Dlaczego dopiero po 3dniach od wysłania paczki z Polski została uaktualnione stronka gdzie znajduje się paczka .przez trzy dni nie można było znalesc numeru nadania pisalo że nie istnieje. Raczej ta wysyłka nie należy do państwa mocnych stron, oraz niejest państwa plusem godnym polecenia Pozdrawiam Monika Zajac
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Jak może polecony priorytet dochodzić po 7 dniach? W internecie brak informacji gdzie się znajduje, na infolinii informacja że przesyłka w drodze. Porażka.
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Super bardzo polecam:)
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Przesyłka miała być 8 marca19r za to zapłaciłam składam reklamację do tej przesylki
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Nie polecam, wyslana pacza nie dotarła w Polsce była 2dni, a w Izraelu już 7 i cały czas pokazuje pruba doręczenia i żadnego razu nie było tej pruby
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Nie polecam poczty polskiej
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia2 miesiące temu
Ogólne nie zadowolenie gdyż pierwsza przesyłka nie dotarła i wróciła do polski
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Poczta Polska największe dziadostwo na rynku dostaw przesyłek. "Przesyłka w transporcie" tak się świeci od tygodnia. Do d... z takim monitoringiem. Może czas powrócić do gołębi pocztowych?
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 623 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.