Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 570 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
2.6na podstawie 25 ocen
Dostawa na czas
3.5
Jakość dostawy
3.3
Ocena ogólna
2.7na podstawie 26 ocen
Dostawa na czas
2.8
Jakość dostawy
3.0
Ocena ogólna
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Dostawa na czas
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Jakość dostawy
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy5 dni temu
W dniu zisiejszym nie bylo zadnej proby dostarczenia paczku RR989438761PL
Użytkownik Parcel Monitor z Polska7 dni temu
Jestem przerażona opłacona przesyłka wysyłana 18 .11 z China wyleciała 23.11 lata do dzisiaj 5.12.dotrze do następnych świat.
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
paczka leży 9 dni w centralnej sortowni poczta jest powolna 37 złotych za przesyłkę skandal
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Poczta polska to jedna wielka porażka ludzie unikajcie wysyłania paczek moja paczka z lublina do warszawy poszla a miala z lublina 60 km a z warszawy 250km piorytet jak narazie 8 dni a to nie koniec bo jeszcze jej nie mam
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Paczka nie została doręczona ponieważ kurier przyjechał w godzinach w których nie ma nikogo w domu , o 10:50 wysłałem informację że będę około 15 , rozmawialiśmy przez telefon około 13:30 i mimo tego paczki nie mam . Rozumiem przez to że pracujecie tylko do 14 , zawsze jest problem tylko z Waszą firmą kurierską , to już kolejny raz
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
PACZKI ZAGRANICZNE NIE SĄ DOSTARCZONE W TERMINIE.KŁADNIE NIE JESTEŚMY POINFORMOWANI KIEDY BĘDZIE DOSTAWA CHOŚ OPŁATA PRIORYTENT.JA OSOBIŚCIE NIE JESTEM ZADOWOLONA Z WASZYCH USŁUG.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Bardzo dobra..
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy2 miesiące temu
Długi proces dostarczenia paczki, nie jestem zadowolony.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
Bardzo kiepskie doświadczenie czekam na list polecony priorytetowy z USA już 2tygodnie przesyłka jest gdzieś na poczcie tylko nikt nie wie gdzie Ogólne wrażenie jak PRL nikt nic nie wie skandal panie na infolini siedzo chyba po to żeby siedzieć masakra ostatni raz kozystam z poczty
Użytkownik Parcel Monitor z Francja3 miesiące temu
Jestem bardzo nie zadowolony z waszej usługi,duże koszty wysyłki i nie doręczenie na czas.
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 606 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2018 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.