Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 570 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
2.6na podstawie 25 ocen
Dostawa na czas
3.5
Jakość dostawy
3.3
Ocena ogólna
2.7na podstawie 26 ocen
Dostawa na czas
2.8
Jakość dostawy
3.0
Ocena ogólna
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Dostawa na czas
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Jakość dostawy
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Użytkownik Parcel Monitor z Polska7 dni temu
Nie polecam poczty polskiej
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia10 dni temu
Ogólne nie zadowolenie gdyż pierwsza przesyłka nie dotarła i wróciła do polski
Użytkownik Parcel Monitor z Polska14 dni temu
Poczta Polska największe dziadostwo na rynku dostaw przesyłek. "Przesyłka w transporcie" tak się świeci od tygodnia. Do d... z takim monitoringiem. Może czas powrócić do gołębi pocztowych?
Użytkownik Parcel Monitor z Polskamiesiąc temu
Drogi InPoście. Chcę widzieć nazwę miejscowości / sortowni w której w danym momencie znajduje się paczka w trakcie drogi. Śledzenie przesyłki tak powinno wyglądać. Poprawcie to. Pozdrawiam
Użytkownik Parcel Monitor z Stany Zjednoczonemiesiąc temu
To jest skandaliczna obsługa klienta.Paczka PRIORYTETOWA,za którą pobrano wysoką opłatę, przetrzymywana jest w Warszawie , w sorting center, przez 9 pełnych dni od 21 GRUDNIA. I 30 grudnia ślad po niej zaginął.Nie wiadomo czy jest już w Stanach czy może płynie statkiem.. Tego rodzaju przesyłki międzynarodowe dochodzą normalnie w ciągu co najwyżej 14 dni a nadawane przez Empik znacznie krócej. Proszę o natychmiastowe wyjaśnienie dlaczego paczka jest bezpodstawnie przetrzymywana i kiedy mogę się jej ostatecznie spodziewac. Dziękuję z góry za pomoc. MWalicki
Użytkownik Parcel Monitor z Islandia2 miesiące temu
Poprostu brak słów . Paczka niby wysłana z Pl Ale nikt nie wie gdzie jest od 17 grudnia. Złożyłam reklamację na szczęście paczka posiada bardzo wysokie ubezpieczenie . Porażka . Dawno powinni zamknąć ten przybytek .
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Przesyłka nadana 18.grudnia 2018roku do tej pory gdzieś krąży. Masakra jakaś po kilku telefonanach nadal zero informacji. Jedyna rana mam jechać do Gliwic do ich magazynu po odbiór jakis żart. Jako firmy przewozowej nie polecam nikomu
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia2 miesiące temu
Poczta polska poniżej krytyki.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Dlugi czas oczekiwania dostarczenia paczki utknela gdzies w sortowni od 7 rano 18.12.2018 i slad zaginol Paczka nadana 16.12.2018 i do tej pory nie dostarczona pierwszy raz wysylam paczke tak zachwalanym Impostem i lipa
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
bardzo zła,przesyłka idzie 13 dni roboczych i jeszcze nie dotarła!!!!!!!
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 613 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2019 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.