Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 7939 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.3
Ocena ogólna
3.1na podstawie 532 ocen
Dostawa na czas
3.0
Jakość dostawy
3.2
Ocena ogólna
3.5na podstawie 364 ocen
Dostawa na czas
3.4
Jakość dostawy
3.6
Ocena ogólna
2.6na podstawie 253 ocen
Dostawa na czas
2.5
Jakość dostawy
2.7
Użytkownik Parcel Monitorrok temu
Paczka która została wysłana z PL do NL dotarła po dwuch tygodniach pusta. Ktoś wyjął zawartość i rozerwany karton zakleił taśmą i zostawił w sklepie obok mojego miejsca zamieszkania beż informacji w skrzynce pocztowej. Na stronie śledzenia jest napisane że dotarła z powodzeniem. Nigdy więcej pocztą żadnych przesyłek.
Użytkownik Parcel Monitorrok temu
Odbiorca byl w domu, nie bylo proby doreczenia
Użytkownik Parcel Monitorrok temu
Przesyłka nawet nie dojechała do mnie. Poczta sama zadecydowała o zwrocie paczki. Brak słów
Użytkownik Parcel Monitor2 lata temu
Wysyłka pocztą polską tragedia. Przetrzymanie paczki w sortowni 6 dni. Brak aktualizacji. Miała dotrzeć do 8 dni, dziś 15 dni i nie wiadomo gdzie jest paczka. Kilkukrotnie dzwoniłam na infolinię nic nie wiedzą, każą składać reklamację,czas rozpatrzenia 3 miesiące. Paczka wysłana do Chin priorytetowa droższa 300%.. Nigdy więcej nie skorzystam, wolę dołożyć parę groszy i wysłać innym przewoźnikiem. Jedna wielka porażka
Użytkownik Parcel Monitor z Dania2 lata temu
Beznadziejna usługa,postaram się więcej nie skorzystać.Paczka nadana w Danii dotarła do adresata po 36 dniach.Status przez długi czas ciągle ten sam,żadnych nowych informacji.W końcu informacja że zostawiono awizo,którego w skrzynce oczywiście nie było,,,,
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania2 lata temu
BEZNADZIEJNA USLUGA WIECEJ NIE SKORZYSTAM OD 14 GRUDNIA PACZKA PRIORYTETOWA NIE DOTARLA DO SZKOCI
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia2 lata temu
Okropieństwo, reklamują 3 dni dostawy w Europie minęło 15, ostatni raz korzystam.
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy2 lata temu
9 dzień nie mam paczki.Status ciągle ten sam.Porazka nie polecam
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 lata temu
Doceniam pracowników Poczty Polskiej szczególnie w Lublinie! :) Bardzo bardzo dziękuję!
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 lata temu
Banda oszustów
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Spostrzeżenia z wszechświata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 1081 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2024 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.