Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 570 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
2.6na podstawie 25 ocen
Dostawa na czas
3.5
Jakość dostawy
3.3
Ocena ogólna
2.7na podstawie 26 ocen
Dostawa na czas
2.8
Jakość dostawy
3.0
Ocena ogólna
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Dostawa na czas
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Jakość dostawy
Nie wystawiono jeszcze żadnej oceny
Użytkownik Parcel Monitor z PL3 dni temu
Bardzo dobra..
Użytkownik Parcel Monitor z DE6 dni temu
Długi proces dostarczenia paczki, nie jestem zadowolony.
Użytkownik Parcel Monitor z PLmiesiąc temu
Bardzo kiepskie doświadczenie czekam na list polecony priorytetowy z USA już 2tygodnie przesyłka jest gdzieś na poczcie tylko nikt nie wie gdzie Ogólne wrażenie jak PRL nikt nic nie wie skandal panie na infolini siedzo chyba po to żeby siedzieć masakra ostatni raz kozystam z poczty
Użytkownik Parcel Monitor z FRmiesiąc temu
Jestem bardzo nie zadowolony z waszej usługi,duże koszty wysyłki i nie doręczenie na czas.
Użytkownik Parcel Monitor z PLmiesiąc temu
Oczekuję przesyłki z Media Markt nr.0000117184397U, przejętej w dniu 06-09-2018. Do chwili obecnej nie tylko nie mam przesyłki -odległość ok. 25 km- ale nawet nie mogę się dowiedzieć gdzie ona jest ani kiedy dotrze do mnie. Przecież na taką odległość, tę niewielką paczkę już wczoraj dostarczyłby piechur. W obecnej chwili proszę nie oczekiwać wystawienia ode mnie dobrej opinii. Jan Ryszard Mikoś
Użytkownik Parcel Monitor z PL2 miesiące temu
Lepszej firmy kurierskiej nie ma. Zawsze na czas.
Użytkownik Parcel Monitor z ES2 miesiące temu
Ekran paczkomatu jest kompletnie nieczytelny. Trzeba losowo przybijać się przez menu. Zajęło mi to pół godziny żeby dostać się do paczki. Skaner kodu nie działa z komórką. Uaktualnienia o stanie paczki przychodzą z kilku godzinnym opóźnieniem
Użytkownik Parcel Monitor z PL2 miesiące temu
Poczta nie interesuje sie paczkami tylko biora pieniadze za usluge!paczka jest na poczcie w warszawie 3dni i nikt sie tym nie interesuje !to koszmar za co biora pobory???? u prywaciaza juz by dawno byli zwolnieni z pracy lacznie z naczelnikiem.!!!
Użytkownik Parcel Monitor z PL3 miesiące temu
piorytetowa 4 dni i nawet nie jedzie do mnie.
Użytkownik Parcel Monitor z PL4 miesiące temu
Paczka nie dotarła pod wskazany adres i nie została odebrana przeze mnie! Więc gdzie jest?
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 603 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2018 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.