Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 5862 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
3.1na podstawie 365 ocen
Dostawa na czas
3.1
Jakość dostawy
3.3
Ocena ogólna
3.5na podstawie 275 ocen
Dostawa na czas
3.4
Jakość dostawy
3.6
Ocena ogólna
2.5na podstawie 208 ocen
Dostawa na czas
2.5
Jakość dostawy
2.7
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Paczka wysłana priorytetem,adresat dostaje paczkę po 23 dniach. Paczka przetrzymywana w WER WARSZAWA 10 dni i dopiero po interwencji przemieszcza się dalej.Za priorytet się płaci i się wymaga,ale to działa tylko z chwilą opłaty. Jestem rozgoryczona dostawą i jak czytając opinie innych,to nie różnię się w swojej opinii.Nie będę składała reklamacji,a tylko dlatego,że mam dość podejścia do klienta i szkoda moich nerwów. Taniej i szybciej będzie wysłać innym dostawcą. Zdrowia życzę.
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania2 miesiące temu
Witam Moja przesyłka została wysłana 1-go czerwca. Mija 10 dni i nadal nie została dostarczona. Tracking system jest bardzo słabej jakości i tylko pokazuje, dane z terenu Polski. Po wyjściu przesyłki z kraju ślad po niej zanika. Spodziewałabym się czegoś bardziej wiarygodnego.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska2 miesiące temu
Jedna wielka tragedia!!! Poczta Polska to porażka. List polecony priorytetem z Wielkiej Brytanii do Polski wysłany 04.05. 2020 do dzisiaj 11.06.2020 nie dotarł. I nikt rzekomo nic nie wie jedna wielka paranoja!! Brak nowej aktualizacji śledzenia listu. Nie polecam! Widocznie Polska Poczta to złodzieje i nieroby skoro nie potrafią nawet stwierdzić co się stało z listem i kto go ma.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 miesiące temu
Baardzo wolna dostawa, brak podstawowych informacji śledzenia, zdarza się, że pracwnicy poczty przywłaszczają sobie paczki...
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy6 miesięcy temu
Super, 3 dni 😁
Użytkownik Parcel Monitor z Polska7 miesięcy temu
Masakra Przesyłka jeszcze nie dotarła i nikt nic nie wie.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska7 miesięcy temu
Przesyłka priorytetowa z Polski do Włoch idzie już 35 dni i nie wiadomo kiedy dotrze do adresata. Skandal
Użytkownik Parcel Monitor z Polska7 miesięcy temu
Masakra,poprostu, paczka piorytet wyslana 14.12 do Wielkiej Brytani nie dotarla do dzisiaj 30.12,a termin w/g przepisow Poczty polskiej 4-5 dni roboczych. Nr listu CP233036533Pl. Pozdrawiam
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania8 miesięcy temu
mam dostać dwie paczki i 12 dni i nic to ciekawe czy w ogóle dojdą -to niepojęte by tyle czasu szły z Polski
Użytkownik Parcel Monitor z Holandia8 miesięcy temu
Czekam na swoją paczkę 2 tydzień i do tej pory jest w tym samym miejscu co się z nią dzieje ile jeszcze mam czekać
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 625 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2020 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.