Śledź wszystkie swoje paczki w Polsce. To prosto i łatwe!

Co myślą klienci?
Ocena ogólna
2.7na podstawie 7590 ocen
Dostawa na czas
2.2
Jakość dostawy
2.4
Ocena ogólna
3.1na podstawie 510 ocen
Dostawa na czas
3.0
Jakość dostawy
3.2
Ocena ogólna
3.5na podstawie 340 ocen
Dostawa na czas
3.4
Jakość dostawy
3.6
Ocena ogólna
2.6na podstawie 237 ocen
Dostawa na czas
2.5
Jakość dostawy
2.7
Użytkownik Parcel Monitor z Dania3 miesiące temu
Beznadziejna usługa,postaram się więcej nie skorzystać.Paczka nadana w Danii dotarła do adresata po 36 dniach.Status przez długi czas ciągle ten sam,żadnych nowych informacji.W końcu informacja że zostawiono awizo,którego w skrzynce oczywiście nie było,,,,
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytania5 miesięcy temu
BEZNADZIEJNA USLUGA WIECEJ NIE SKORZYSTAM OD 14 GRUDNIA PACZKA PRIORYTETOWA NIE DOTARLA DO SZKOCI
Użytkownik Parcel Monitor z Irlandia5 miesięcy temu
Okropieństwo, reklamują 3 dni dostawy w Europie minęło 15, ostatni raz korzystam.
Użytkownik Parcel Monitor z Niemcy5 miesięcy temu
9 dzień nie mam paczki.Status ciągle ten sam.Porazka nie polecam
Użytkownik Parcel Monitor z Polskarok temu
Doceniam pracowników Poczty Polskiej szczególnie w Lublinie! :) Bardzo bardzo dziękuję!
Użytkownik Parcel Monitor z Polskarok temu
Banda oszustów
Użytkownik Parcel Monitor z Kanadarok temu
List polecony został wysłany do Kanady dotarł do Warszawy w Warszawie był około 17 dni i wrócił z powrotem do nadawcy. Bez żadnego wytłumaczenia dlaczego wrócił, dlaczego był tyle czasu w Warszawie ? Adres był poprawny.
Użytkownik Parcel Monitor z Polskarok temu
Szybka dostawa. Przesyłka dotarła w całości.:)
Użytkownik Parcel Monitor z Wielka Brytaniarok temu
Mino wielu rozmow twlwfonicznych z zapytanie co dzieje sie z moja przesylka nikt nie potrafil mi udzielic informacji. Nawet po zlozeniu zazalenia i poproszeniu o interwencje nic sie nie zmienilo. Paczka nie dotarla od dnia 20 lutego a slad po niej zaginal 24 lutego gdy przesylka ponownie wrocila do sortowni. W paczce byly lekarstwa dla mojej chorej 82-letniej mamy, ktora nie moze wyjsc z domu. Skandal !!!!
Użytkownik Parcel Monitor z Holandiarok temu
Nie dokładne informacje o statusie przesyłki Bardzo długi czas dostawy.
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Śledzenie paczek wszystkich przewożników w Polsce

Chcesz sprawdzić stan swojej wysyłki w kilka sekund? Przejdź na Parcel Monitor! Możemy śledzić każdą z Twoich przesyłek od jakiegokolwiek przewożnika w Polsce i na bieżąco informować Cię o statusie ich doręczenia poprzez email. Dla Parcel Monitor nie ma znaczenia w jakim języku i do jakiego dostawcy odnosi się Twoja paczka. Parcel Monitor znajdzie każdą w ciągu kilku sekund! Odwiedź nas teraz!

Automatyczne wykrywanie krajowych i międzynarodowych operatorów logistycznych

"Chcesz otrzymywać natychmiastowe raporty dotyczące przejazdu kurierów różnych przewoźników? Pozwól Parcel Monitor zająć się kompleksowym śledzeniem każdego kuriera. Oferujemy usługi monitorowania wszystkich przewożników krajów-sąsiadów Polski i na całym świecie. FedEx Polska, Poczta Polska i InPost Paczkomaty są jednymi z wielu polskich przewoźników, których Parcel Monitor może śledzić. W chwili obecnej to jest idealna strona trackingowa. Sprawdź teraz!"

Monitoruj swoich przewożników wszędzie i otrzymuj natychmiastowe aktualizacje

Nie masz wystarczająco dużo czasu aby śledzić swoje przesyłki? Sprawdź Parcel Monitor! Dla Parcel Monitor nie robi różnicy do jakiego dostawcy w Polsce należy Twoja paczka. Parcel Monitor w kilku sekund nada poprzez email aktualizacje większości Twoich przesyłek. Więc nie idź na żadną inną podobną stronę, a po prostu wybierz Parcel Monitor natychmiast.

Zintensyfikuj swoje zakupy-online

"Szukasz łatwego i opłacalnego sposobu na śledzenie swoich przesyłek kurierskich? Przejdź na stronę Parcel Monitor! Tu możesz zarządzać swoimi wymianiami w internecie, najnowszymi elektronicznymi ozdobami lub artykułami domowymi. Parcel Monitor sam poradzi z ich śledzeniem. Ta strona to wielofunkcyjne rozwiązanie w sprawie monitorowania wszystkich Twoich rzeczy zakupionych w Polsce, bez względu na język i dostarcyciela. Odwiedź teraz! "
Najnowsze wiadomości ze świata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 868 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2022 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.