Śledź swoją przesyłkę InPost. To proste i łatwe!

InPost Paczkomaty to międzynarodowy dostwaca usług pocztowych. Z usługami Parcel Monitor dla paczkomatów InPost, możesz śledzić wszystkie swoje paczki należące do nich, podając tylko numer trackingowy!
Co myślą klienci?
Ocena ogólna
3.5
na podstawie 364 ocen
Dostawa na czas
3.4
Jakość dostawy
3.6
Użytkownik Parcel Monitor z Polska3 lata temu
Super.Paczka doręczona bardzo szybko.Dzięki.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska5 lat temu
Śledzenie dla matołów, albo detektywów. Też chcę widzieć gdzie się podziewa moja paczka, a nie tylko że przybyła do kolejnej anonimowej sortowni 10 razy w ciągu dwóch dni. 4 godziny drogi od sprzedawcy i wciąż tylko odwiedza kolejne sortownie. Po prostu tuszują braki w perfidny sposób. Kiedyś usługa paczkomaty była ok.
Użytkownik Parcel Monitor z Polska5 lat temu
Drogi InPoście. Chcę widzieć nazwę miejscowości / sortowni w której w danym momencie znajduje się paczka w trakcie drogi. Śledzenie przesyłki tak powinno wyglądać. Poprawcie to. Pozdrawiam
Użytkownik Parcel Monitor z Hiszpania6 lat temu
Ekran paczkomatu jest kompletnie nieczytelny. Trzeba losowo przybijać się przez menu. Zajęło mi to pół godziny żeby dostać się do paczki. Skaner kodu nie działa z komórką. Uaktualnienia o stanie paczki przychodzą z kilku godzinnym opóźnieniem
Łatwy w obsłudze serwis do śledzenia przesyłek na całym świecie

Spokojne śledzenie paczek InPost Paczkomaty

Sprawdż najlepszy serwis do obsługi wysyłek - Parcel Monitor, dzięki któremu możesz dostawać aktualizacje o przesyłkach kurierskich InPost drogą mailową. Umieszczając razem na jednej stronie aktualizacje statusu, Parcel Monitor spawia, że śledzenie paczek nie będzie już męczące. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na opcję CRM i wkrótce zaczniesz otrzymywać takie powiadomienia na swój adres mailowy.

Wszechstronne śledzenie wszystkich przesyłek kurierskich dla InPost Paczkomaty

Nie dostajesz pełnych informacji o kurierach w drodze? Nie musisz się martwić. Po prostu wybierz usługę Parcel Monitor dla paczek InPost. Zapewnia to bezstresowe rozwiązanie i pozbawia obaw związanych ze stanem dostarczania i regularnymi aktualizacjami odnośnie kurierskich przesyłek lokalnych i międzynarodowych. Możesz otrzymywać pełne aktualizacje w wybranym przez Ciebie języku.

Pobieraj bezproblemowo wszystkie aktualizacje odnośnie przesyłek InPost

Nie musisz więcej się martwić śledzeniem wszystkich zamówień, złożonych na różnych stronach jednocześnie, dostając regularne powiadomienia o statusie Twoich paczek, dostarczanych przez InPost. Parcel Monitor jest platformą właśnie dla Ciebie, ponieważ w łatwy sposób będziesz otrzymywać bezpośrednie i bardzo szczegółowe dane dotyczące aktualizacji statusu przesyłek, niezależnie czy są one lokalne, czy międzynarodowe.

Szybkie monitorowanie przesyłek InPost Paczkomaty

Pozbądź się problemów ze sprawdzaniem aktualizacji kurierskich za pomocą Parcel Monitor. Przesyła ostatnie uaktualnienia przewozowe na osobną stronę za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku paczek InPost wystarczy użyć funkcję mailingową CRM, która automatycznie skieruje wiadomości z aktualną informacją bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej bez żadnych problemów. Spróbuj teraz!
Spostrzeżenia z wszechświata śledzenia paczek
Parcel Monitor dla biznesu

Masz liczne numery trackingowe, różnych dostawców usług logistycznych, szukasz reguralnych aktualizacji statusu przesyłek? Mamy wszytko, czego potrzebujesz. Pozwól nam rozwiązać problem ze śledzeniem przesyłek nadanych przez różnych dostawców. Zapewniamy Ci łatwy w użyciu przegląd transportu Twoich przesyłek, tłumaczenia i regularne aktualizacje - proste i wygodne!

Wypróbuj Parcel Perform
Ponad 1082 przewoźników
Śledzenie przesyłek na całym świecie
Aktualizacje w ponad 30 językach.

Socal Media

Copyright 2024 Parcel Perform Pte. Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone

* Wszystkie wyświetlone nazwy i loga firm są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich odpowiednich posiadaczy. Używanie ich nie oznacza żadnej przynależności do nich lub poparcia ze strony odpowienich posiadaczy.