PTT Posta ile gönderilen kargolarınızı takip edin. Çok kolay!

PTT Posta için Parcel Monitor, tüm yerel ve uluslararası PTT Posta kargolarınızın ayrıntılarını gösterir. Hızlı ve kolay bir durum güncellemesi için tek ihtiyacınız olan şey, bir takip numarası!
Müşteriler ne düşünüyor?
Genel Değerlendirme
2.9
3851 değerlendirmeleri temel alınarak
Zamanında teslim
2.5
Teslimat deneyimi
2.5
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı11 gün önce
Hala yola çıkmadı
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı11 gün önce
3 AY OLDU NERDEYSE AMA KARGODAN Bİ HABER YOK PTT KARGOYU HİÇ SEVMEDİM KİMSEYEDE TAVSİYE ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM ÇOK YAVAŞ CALIŞIYORSUNUZ BU KADARDA OLMAZ YANİ DEDİRTİYOR
Almanya'dan Parcel Monitor kullanıcısı18 gün önce
Hic memnun kalmadım cünkü iki haftadır daha kargom elime ulasmadı bir daha asla
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı23 gün önce
Ukraynadan bir paket bekliyorum, son 20 gündür istanbul kargo merkezinde, güncelleme yapılmadı. Kargomun başına bir şey geldiğinden endişe ediyorum.
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
Kolay gelsin, hızlı hizmet için teşekkürler
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
KARGOM TESLİM EDILMEDI
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
ben siparişi vereli 6 gün oldu ve kargom hala yolda çok yavaş hizmet veriliyor eğer bu şekilde devam ederse daha bu siteden alışveriş yapmayıp şikayette bulunacağım. lütfen buna bi çare bulunuz
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
Çin'den gelen sipaişim Bursa Uludağ Üniversitesi Kampüs Şube'sinde 10 gün tutularak tekrardan İstanbul Uluslararası Posta İşleme Merkezi'ne gönderiliyor. Bu on günde tarafıma postayı ulaştırma ile ilgili herhangi bir çaba göserilmiyor. İstanbul Uluslararası Posta İşleme Merkezi'ni postanın Çin'e iade edilmeden tarafıma tekrardan gönderilmesi için ulaşmaya çalıştığımda kurumun bütün dahili numaraları meşgul olduğundan muhatap bulamıyorum. Yaşandığım mağduriyetin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı2 ay önce
Berbat bu kurum kapanmali ..yada ozellestirilmeli
Almanya'dan Parcel Monitor kullanıcısı2 ay önce
Com uzun süriyor
Tüm dünyadaki kargolarınız için kullanımı kolay takip çözümü

PTT Posta kargonuzu takip etmek için mükemmel bir yöntem

Bir çok kargo şirketini takip etmek çok mu zor? Parcel Monitor ile bütün PTT Posta kargolarınızı tek bir tıkla takip edebilirsiniz. Kargonuzun durumuna ilişkin bildirimler doğrudan mail kutunuza gelir ve bu bildirimleri, seçtiğiniz dilde alırsınız. Tek yapmanız gereken şey, sitedeki CRM e-mail özelliğini aktifleştirmek. Böylece takip bilgisi doğrudan mail kutunuza gelecektir. Hemen şimdi başlayın!

Bütün PTT Posta kargolarınız için tek bir çözüm

Hiç endişelenmeden bütün PTT Posta gönderilerinizi takip edin. Parcel Monitor, bütün semtinizi ve uluslararası gönderileri takip ederek seçtiğiniz dilde size bildirimde bulunur. Bütün PTT Posta kargolarınızın durumuna ilişkin bildirimleri, doğrudan e-mail kutunuza gönderir. Websitemizi hemen inceleyin!

Bütün PTT Posta kargo güncellemelerini tek bir sayfada kolayca alın

Kargonuzun durumunu öğrenmek için bütün zaman ve enerjinizi farklı siteleri gezinerek geçirmenize artık gerek yok! Parcel Monitor, aradığınız cevap. PTT Posta kargolarınız için gerekli tüm takip bilgisini tek bir sayfada size sağlıyor. Tek yapmanız gereken, kargonuzu görmek için normal CRM e-mail özelliğine kaydolmak.

Birinci sınıf PTT Posta Kargo deneyiminin tadını çıkarın.

Kargo takibinin daha kolay olmasını mı istiyorsunuz? Parcel Monitor 'u edinin. Bu sayede zaman ve enerjinizi boşa harcamadan kargolarınızı takip edin. Parcel Monitor, tüm PTT Posta kargolarınız için doğrudan e-mail kutunuza bildirim gönderir ve böylece farklı sitelerde bu bilgileri edinmek için uğraşmak zorunda kalmazsınız. Hizmetlere ulaşmak için CRM e-mail özelliğini aktive edin, yeter.
Parsel izleme evreninden son haberler
İş Yeriniz içi Parcel Monitor

Çok sayıda takip numarası, farklı lojistik sağayıcıları aklınızı karıştırıyor, düzenli takip güncellemeleri mi istiyorsunuz? Merak etmeyin. Farklı kargo şirketlerine verdiğiniz gönderilerinizi takip etmeyi çok kolay hâle getirdik.Size sunduğumuz hizmetler sayesinde paketlerinizi kolayca takip edebilir, dilerseniz çeviri hizmeti alabilir ve güncellemeler sayesinde gönderiniz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz. Kolay ve rahat!

Parcel Perform'u deneyin
573 üzerinde Kargo Şirketi
Tüm dünyadan Kargo Takibi
30'dan fazla dilde kargo güncellemesi

Sosyal Medya

Telif Hakkı 2019 Parcel Perform Pte. ltd. Tüm Hakları Saklıdır

* Adı geçen tüm şirketler ve logolar, ilgili hamillere ait ticari marka™ veya kayıtlı ticari markalardır™ . Bunların kullanımı ilgili hamillerce destek veya bağlantı ifade etmez.