PTT Posta ile gönderilen kargolarınızı takip edin. Çok kolay!

PTT Posta için Parcel Monitor, tüm yerel ve uluslararası PTT Posta kargolarınızın ayrıntılarını gösterir. Hızlı ve kolay bir durum güncellemesi için tek ihtiyacınız olan şey, bir takip numarası!
Müşteriler ne düşünüyor?
Genel Değerlendirme
2.9
8917 değerlendirmeleri temel alınarak
Zamanında teslim
2.3
Teslimat deneyimi
2.4
Parcel Monitor kullanıcısıbir yıl önce
Ptt kargo İade kargo 1haftadan fazladır ulaşmadı.Belki 10 gün olacak......Bana kargo 1 günde geldi.Iade ettim.Hatalı ürün olduğu için.Hala yerleri tarihleri yanlış bildirim son 02 haziran 2023 hiç yazi bilgi yoook.Şüpheli durum.Peki nereden talep ederim.Zararımı
Parcel Monitor kullanıcısıbir yıl önce
Teslimat çok geç günlerce bekletiyorlar
Parcel Monitor kullanıcısıbir yıl önce
bugün 5 gün oldu ve kargom gelmedi
Parcel Monitor kullanıcısıbir yıl önce
11 gün oldu daha almadım bile lanet olsun PTT kargoyu hiç tercih etmiyorum
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı3 yıl önce
gönderimin durumu nedir. 45 gündür yolda??????????
Almanya'dan Parcel Monitor kullanıcısı3 yıl önce
Bilgi alisverisi cok zayif
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı3 yıl önce
42 gün önce Lübnan'a bir paket gönderdim ve henüz İstanbul'dan ayrılmadı, bu gecikmeye izin verilebilir mi?
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı3 yıl önce
Başarılı şekilde takip ediyorum çok tesekkurler
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı3 yıl önce
Hala bekliyorum!!!!!! Büyükşehir Mah, Büyükşehir Evleri, Derya Sok, BLOK b39a, Kat 8, daire 36, Beylikdüzü
Birleşik Krallık'dan Parcel Monitor kullanıcısı3 yıl önce
Rezilliğinizle iftar edin 44gün oldu hala bir paketi getiremediniz çağ atlamış türkiyenin çağ atlamış ptt kurumu yuuuh size nalet olsun
Tüm dünyadaki kargolarınız için kullanımı kolay takip çözümü

PTT Posta kargonuzu takip etmek için mükemmel bir yöntem

Bir çok kargo şirketini takip etmek çok mu zor? Parcel Monitor ile bütün PTT Posta kargolarınızı tek bir tıkla takip edebilirsiniz. Kargonuzun durumuna ilişkin bildirimler doğrudan mail kutunuza gelir ve bu bildirimleri, seçtiğiniz dilde alırsınız. Tek yapmanız gereken şey, sitedeki CRM e-mail özelliğini aktifleştirmek. Böylece takip bilgisi doğrudan mail kutunuza gelecektir. Hemen şimdi başlayın!

Bütün PTT Posta kargolarınız için tek bir çözüm

Hiç endişelenmeden bütün PTT Posta gönderilerinizi takip edin. Parcel Monitor, bütün semtinizi ve uluslararası gönderileri takip ederek seçtiğiniz dilde size bildirimde bulunur. Bütün PTT Posta kargolarınızın durumuna ilişkin bildirimleri, doğrudan e-mail kutunuza gönderir. Websitemizi hemen inceleyin!

Bütün PTT Posta kargo güncellemelerini tek bir sayfada kolayca alın

Kargonuzun durumunu öğrenmek için bütün zaman ve enerjinizi farklı siteleri gezinerek geçirmenize artık gerek yok! Parcel Monitor, aradığınız cevap. PTT Posta kargolarınız için gerekli tüm takip bilgisini tek bir sayfada size sağlıyor. Tek yapmanız gereken, kargonuzu görmek için normal CRM e-mail özelliğine kaydolmak.

Birinci sınıf PTT Posta Kargo deneyiminin tadını çıkarın.

Kargo takibinin daha kolay olmasını mı istiyorsunuz? Parcel Monitor 'u edinin. Bu sayede zaman ve enerjinizi boşa harcamadan kargolarınızı takip edin. Parcel Monitor, tüm PTT Posta kargolarınız için doğrudan e-mail kutunuza bildirim gönderir ve böylece farklı sitelerde bu bilgileri edinmek için uğraşmak zorunda kalmazsınız. Hizmetlere ulaşmak için CRM e-mail özelliğini aktive edin, yeter.
Parsel izleme evreninden bilgiler
İş Yeriniz içi Parcel Monitor

Çok sayıda takip numarası, farklı lojistik sağayıcıları aklınızı karıştırıyor, düzenli takip güncellemeleri mi istiyorsunuz? Merak etmeyin. Farklı kargo şirketlerine verdiğiniz gönderilerinizi takip etmeyi çok kolay hâle getirdik.Size sunduğumuz hizmetler sayesinde paketlerinizi kolayca takip edebilir, dilerseniz çeviri hizmeti alabilir ve güncellemeler sayesinde gönderiniz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz. Kolay ve rahat!

Parcel Perform'u deneyin
1082 üzerinde Kargo Şirketi
Tüm dünyadan Kargo Takibi
30'dan fazla dilde kargo güncellemesi

Sosyal Medya

Telif Hakkı 2024 Parcel Perform Pte. ltd. Tüm Hakları Saklıdır

* Adı geçen tüm şirketler ve logolar, ilgili hamillere ait ticari marka™ veya kayıtlı ticari markalardır™ . Bunların kullanımı ilgili hamillerce destek veya bağlantı ifade etmez.