Sledujte své zásilky od České pošty. Jednoduše a lehce!

Parcel Monitor Vám umožní sledovat Vaše zásilky pouze pomocí referenčního čísla! Česká pošta je poštovní firma vlastněná státem České republiky.
Co si myslí zákazníci?
Celkové hodnocení
2.7
na základě 973 hodnocení
Dodání na čas
2.0
Zkušenost s dodáním
2.1
Uživatel Parcel Monitorpřed 2 lety
Máte nesmyslné údaje, podací pošta není v Polsku. Chacha
Vaše snadno použitelné řešení pro sledování zásilek po celém světě

Pohodlné a snadné řešení sledování a trasování České pošty

Vyzkoušejte Parcel Monitor! A sledujte každou Vaší zásilku od České pošty bez ztrácení Vašeho drahocenného času hledáním různých stránek. Přínáší Vám aktualizace o sledování Vašich zásilek přímo do Vaší emailové schránky jediným kliknutím. Podává Vám informace o sledování bez ohledu na Vaši polohu a také v jazyce, který jste vybrali. Jednoduše to nyní vyzkoušejte!

Zadejte Vaše sledovací číslo od České pošty a získejte aktualizace jediným kliknutím

Stále hledáte několik stránek pro sledování Vašich zásilek? Vyzkoušejte Parcel Monitor, poskytne Vám řešení pro sledování zásilek České pošty tím nejlepším způsobem. Parcel Monitor poskytuje momentální status Vašeho balíku na jedné stránce a jediným kliknutím. Také Vám to umožní vybrat si určitý jazyk, aby Vaše sledování bylo méně náročné. Vyzkoušejte nyní!

Nenechte si ujít žádné aktualizace sledování od České pošty

Nejlepší funkcí Parcel Monitor je jeho přizpůsobivost různým jazykům. Poskytuje Vám aktualizace sledování Vašich zásilek České pošty přímo do Vaší emailové schránky ve Vašem vlastním jazyce. Parcel monitor může sledovat balíček z celého světa podle Vašich požadavků. Přidejte si nás k oblíbeným!

Vylepšete svou zkušenost se sledováním od České pošty

Ještě jste nevyzkoušeli Parcel Monitor? Vyzkoušejte ho nyní, nebudete toho nikdy litovat! Poskytne Vám aktualizace o sledování Vašich zásilek od České pošty pomocí jediného kliknutí. Pouze musíte povolit funkci zasílání emailů prostřednictvím služby CRM, poté Vám poskytne aktualizace o sousedních i mezinárodních zásilkách přímo do Vaší emailové schránky.
Poznatky z vesmíru pro sledování zásilek
Parcel Monitor pro podnikání

Máte několik sledovacích čísel, ruzné poskytovatele logistických služeb a hledáte regulární aktualizace sledování? Máme Vás pokryté. Dovolte nám odebrat složitost ze sledování zásilek od různých dopravců. Pokytneme Vám snado použitelný přehled sledování Vaší zásilky, překlad a pravidelné aktualizace - lehké a pohodlné!

Vyzkoušejte Parcel Perform
Více než 1081 dopravců
Sledování zásilek po celém světě.
Aktualizace o sledování ve více než 30 jazycích.

Sociální média

Copyright 2024 Parcel Perform Pte. Ltd. Všechna práva vyhrazena

* Všechny zobrazené jména firem a loga jsou ochranné známky™ nebo registrované® ochranné známky příslušných držitelů. Jejich použití neznamená, že by souhlasili s příslušným držitelem.