Türkiye'deki bütün kargolarınızı takip edin. Çok kolay!

Müşteriler ne düşünüyor?
Genel Değerlendirme
3.0
2719 değerlendirmeleri temel alınarak
Zamanında teslim
2.5
Teslimat deneyimi
2.6
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir gün önce
Ukim ptt merkezi yok edilmeli
Almanya'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir gün önce
Cy515580353de nolu paketim 1 ay oldu halen adresine ulaşılmadı lütfen yardım edin adresine yolayın
Belçika'dan Parcel Monitor kullanıcısı5 gün önce
Merhaba 1 ay once birtane koli goderdim belcikaya geldi ama baska bilgim yok bekliyorum bi numara olsa aricam
Yunanistan'dan Parcel Monitor kullanıcısı15 gün önce
Bugun sali paketim hala ulasmadi. daha ne kadar surecek!!!!!!!
Fransa'dan Parcel Monitor kullanıcısı16 gün önce
CP050994724TR Takip numaralı kargom nedenini anlayamadığım bir şekilde elime bile geçmeden geri iade edilmiştir gerçekten çok üzüldüm fransa için 200 lira kargo ödemiştim bu şekilde geri dönmesine anlam veremiyorum
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
KP02262696250 TAKİP NUMARALI KARGOM 10 GÜNDÜR DAĞITIMA ÇIKMIYOR. LÜTFEN GEREĞİNİ YAPIN! PİŞMAN OLDUM SİZDEN GÖNDERDİĞİMİ HER ZAMAN BÖYLE OLUNMAZ Kİ!
Azerbaycan'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
12 gundu kargo azerbaycana gelib cikmiyor niye ne zaman grlcek
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
Fransadan mektup bekliyorum ta 20 gun oldu bi cevap alamadim halla bana bi aciklama yaparmisiniz
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı2 ay önce
5 Nisan 2019 da Şişli den postaya verilen kitabımı hala bekliyorum.Hiç evden çıkan bir insan değilim.Gönderi takip sitenizde " adreste olmadığım" notu bırakılmış.Bu doğru değil.Lütfen daha fazla gecikmeden paketimin teslimatını sağlayınız.Teşekkür eder saygılar sunarım. KP02258426700
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı2 ay önce
Almanyadan bana 18.03.2019 kargoya verilmiş hale daha almanyadan görünüyor oldu 3 hafta neden almanyadan kargom gönderilmiyor bunun için bilgi almam istiyorum
Tüm dünyadaki kargolarınız için kullanımı kolay takip çözümü

Türkiye'deki tüm kargo şirketleri için kargo takibi

Artık Türkiye'de en sevdiğiniz online alışveriş mağazasında alış veriş yapın ve kargolarınızın takibini Parcel Monitor'a bırakın. Bu sayede Türkiye'deki farklı kargo şirketlerindeki gönderilerinizi takip edebilir ve doğrudan mail kutunuza gelen güncellemeleri alabilirsiniz. Kargo şirketi ve dilden bağımsız bir şekilde gönderileri takip eder ve tam da bu yüzden günümüzde en iyi kargo takip websitesidir.

Yerel ve uluslararası lojistik sağlayıcılarını otomatik olarak tespit eder.

Gönderilerinizi takip etmek için farklı yerel websitelere bakmaktan bıktınız mı? O zaman PArcel Monitor'u deneyin. Türkiye'deki tüm kargolarınızı takip etmek için tek bir çözüm sunar. Parcel Monitor, PTT Posta ve diğer posta servisleri dâhil pek çok yerel ve çok uluslu kargo şirketindeki gönderilerinizi takip edebilir. Hemen siteyi ziyaret edin!

Kargolarınızı dilediğiniz zaman takip edin &izleyin ve düzenli güncellemeler alın

Türkiye'de tüm gönderilerinizin her birini takip edebilecek bir takip planı mı arıyorsunuz? Parcel Monitor'dan iyisini bulamazsınız. İlgili dil ve kargo şirketi ne olursa olsun, satın aldığınız şeylerin hepsini takip edebilir. Parcel Monitor, e-mail göndererek kargolarınızın durumu hakkında sizi bilgilendirecektir. Hemen bu siteye yer işareti koyun!

Online alışveriş deneyiminizi yoğunlaştırın.

Kargonuz yol çıktığı an, Parcel Monitor ile dilediğiniz zaman ve yerde durumunu kontrol edebilirsiniz. Kargonuzun hangi şirketle gönderildiği ya da bilgilerin hangi dilde olduğu Parcel Monitor için hiç fark etmez. Zaten en güzel yanı da bu. Takip güncellemelerini doğrudan e-mail kutunuza gönderir. Bu sayede Türkiye'deki tüm kargolarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Hemen harekete geçin!
Parsel izleme evreninden son haberler
İş Yeriniz içi Parcel Monitor

Çok sayıda takip numarası, farklı lojistik sağayıcıları aklınızı karıştırıyor, düzenli takip güncellemeleri mi istiyorsunuz? Merak etmeyin. Farklı kargo şirketlerine verdiğiniz gönderilerinizi takip etmeyi çok kolay hâle getirdik.Size sunduğumuz hizmetler sayesinde paketlerinizi kolayca takip edebilir, dilerseniz çeviri hizmeti alabilir ve güncellemeler sayesinde gönderiniz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz. Kolay ve rahat!

Parcel Perform'u deneyin
625 üzerinde Kargo Şirketi
Tüm dünyadan Kargo Takibi
30'dan fazla dilde kargo güncellemesi

Sosyal Medya

Telif Hakkı 2019 Parcel Perform Pte. ltd. Tüm Hakları Saklıdır

* Adı geçen tüm şirketler ve logolar, ilgili hamillere ait ticari marka™ veya kayıtlı ticari markalardır™ . Bunların kullanımı ilgili hamillerce destek veya bağlantı ifade etmez.