Türkiye'deki bütün kargolarınızı takip edin. Çok kolay!

Müşteriler ne düşünüyor?
Genel Değerlendirme
3.1
1229 değerlendirmeleri temel alınarak
Zamanında teslim
2.7
Teslimat deneyimi
2.8
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı5 ay önce
Neden bu gün bu kargo bana teslim edilmedi sabah Isparta ptt ye gelen kargo niye bu gün dağıtıma çıkmadı
Parcel Monitor kullanıcısı9 ay önce
Henüz hiç değerlendirme yok
berbat
Parcel Monitor kullanıcısı9 ay önce
POSTAM ÖĞLENE KADAR GELİRMİ
Parcel Monitor kullanıcısıbir yıl önce
KP02059522663 NOLU KARGO 23.02.2018. TARİHİNDE GÖNDERİLDİ FAKAT NE DENSE ASKERİME TESLİM EDİLMEDİ 7 GÜN GEÇMESİNE RAMEN ELİNE ULAŞMAMIŞTIR 34.HUDUTTUGAY3 NOLU NİZAMİYE SIRI SÜLEYMAN SEZGİN CEP NO 05318561204 HAKKARİ ŞEMDİNLİ GEREKENİ BİR AN ÖNCE YAPILMASINI SAYGILARIMLA ARZ EDERİM KADİR ŞEVİK 05417421137 .
Parcel Monitor kullanıcısıbir yıl önce
Henüz hiç değerlendirme yok
Turkiyeden mektup gonderdiler 1 ay oldu gelmedi lutfen yardim edermisiniz
Almanya'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir yıl önce
Bu paketi 5 haftadır bekliyoru um
Tüm dünyadaki kargolarınız için kullanımı kolay takip çözümü

Türkiye'deki tüm kargo şirketleri için kargo takibi

Artık Türkiye'de en sevdiğiniz online alışveriş mağazasında alış veriş yapın ve kargolarınızın takibini Parcel Monitor'a bırakın. Bu sayede Türkiye'deki farklı kargo şirketlerindeki gönderilerinizi takip edebilir ve doğrudan mail kutunuza gelen güncellemeleri alabilirsiniz. Kargo şirketi ve dilden bağımsız bir şekilde gönderileri takip eder ve tam da bu yüzden günümüzde en iyi kargo takip websitesidir.

Yerel ve uluslararası lojistik sağlayıcılarını otomatik olarak tespit eder.

Gönderilerinizi takip etmek için farklı yerel websitelere bakmaktan bıktınız mı? O zaman PArcel Monitor'u deneyin. Türkiye'deki tüm kargolarınızı takip etmek için tek bir çözüm sunar. Parcel Monitor, PTT Posta ve diğer posta servisleri dâhil pek çok yerel ve çok uluslu kargo şirketindeki gönderilerinizi takip edebilir. Hemen siteyi ziyaret edin!

Kargolarınızı dilediğiniz zaman takip edin &izleyin ve düzenli güncellemeler alın

Türkiye'de tüm gönderilerinizin her birini takip edebilecek bir takip planı mı arıyorsunuz? Parcel Monitor'dan iyisini bulamazsınız. İlgili dil ve kargo şirketi ne olursa olsun, satın aldığınız şeylerin hepsini takip edebilir. Parcel Monitor, e-mail göndererek kargolarınızın durumu hakkında sizi bilgilendirecektir. Hemen bu siteye yer işareti koyun!

Online alışveriş deneyiminizi yoğunlaştırın.

Kargonuz yol çıktığı an, Parcel Monitor ile dilediğiniz zaman ve yerde durumunu kontrol edebilirsiniz. Kargonuzun hangi şirketle gönderildiği ya da bilgilerin hangi dilde olduğu Parcel Monitor için hiç fark etmez. Zaten en güzel yanı da bu. Takip güncellemelerini doğrudan e-mail kutunuza gönderir. Bu sayede Türkiye'deki tüm kargolarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Hemen harekete geçin!
Parsel izleme evreninden son haberler
İş Yeriniz içi Parcel Monitor

Çok sayıda takip numarası, farklı lojistik sağayıcıları aklınızı karıştırıyor, düzenli takip güncellemeleri mi istiyorsunuz? Merak etmeyin. Farklı kargo şirketlerine verdiğiniz gönderilerinizi takip etmeyi çok kolay hâle getirdik.Size sunduğumuz hizmetler sayesinde paketlerinizi kolayca takip edebilir, dilerseniz çeviri hizmeti alabilir ve güncellemeler sayesinde gönderiniz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz. Kolay ve rahat!

Parcel Perform'u deneyin
609 üzerinde Kargo Şirketi
Tüm dünyadan Kargo Takibi
30'dan fazla dilde kargo güncellemesi

Sosyal Medya

Telif Hakkı 2019 Parcel Perform Pte. ltd. Tüm Hakları Saklıdır

* Adı geçen tüm şirketler ve logolar, ilgili hamillere ait ticari marka™ veya kayıtlı ticari markalardır™ . Bunların kullanımı ilgili hamillerce destek veya bağlantı ifade etmez.