Türkiye'deki bütün kargolarınızı takip edin. Çok kolay!

Müşteriler ne düşünüyor?
Genel Değerlendirme
2.9
3881 değerlendirmeleri temel alınarak
Zamanında teslim
2.5
Teslimat deneyimi
2.5
Hollanda'dan Parcel Monitor kullanıcısı3 gün önce
3 hafta olacak hala ulaşmadı pakketim normalde 9 iş günü olacak , birdaha dhl parcel asla olmayacak
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı15 gün önce
Hala yola çıkmadı
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı15 gün önce
3 AY OLDU NERDEYSE AMA KARGODAN Bİ HABER YOK PTT KARGOYU HİÇ SEVMEDİM KİMSEYEDE TAVSİYE ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM ÇOK YAVAŞ CALIŞIYORSUNUZ BU KADARDA OLMAZ YANİ DEDİRTİYOR
Almanya'dan Parcel Monitor kullanıcısı22 gün önce
Hic memnun kalmadım cünkü iki haftadır daha kargom elime ulasmadı bir daha asla
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
Ukraynadan bir paket bekliyorum, son 20 gündür istanbul kargo merkezinde, güncelleme yapılmadı. Kargomun başına bir şey geldiğinden endişe ediyorum.
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
Kolay gelsin, hızlı hizmet için teşekkürler
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
KARGOM TESLİM EDILMEDI
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısıbir ay önce
ben siparişi vereli 6 gün oldu ve kargom hala yolda çok yavaş hizmet veriliyor eğer bu şekilde devam ederse daha bu siteden alışveriş yapmayıp şikayette bulunacağım. lütfen buna bi çare bulunuz
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı2 ay önce
Çin'den gelen sipaişim Bursa Uludağ Üniversitesi Kampüs Şube'sinde 10 gün tutularak tekrardan İstanbul Uluslararası Posta İşleme Merkezi'ne gönderiliyor. Bu on günde tarafıma postayı ulaştırma ile ilgili herhangi bir çaba göserilmiyor. İstanbul Uluslararası Posta İşleme Merkezi'ni postanın Çin'e iade edilmeden tarafıma tekrardan gönderilmesi için ulaşmaya çalıştığımda kurumun bütün dahili numaraları meşgul olduğundan muhatap bulamıyorum. Yaşandığım mağduriyetin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.
Türkiye'dan Parcel Monitor kullanıcısı2 ay önce
Berbat bu kurum kapanmali ..yada ozellestirilmeli
Tüm dünyadaki kargolarınız için kullanımı kolay takip çözümü

Türkiye'deki tüm kargo şirketleri için kargo takibi

Artık Türkiye'de en sevdiğiniz online alışveriş mağazasında alış veriş yapın ve kargolarınızın takibini Parcel Monitor'a bırakın. Bu sayede Türkiye'deki farklı kargo şirketlerindeki gönderilerinizi takip edebilir ve doğrudan mail kutunuza gelen güncellemeleri alabilirsiniz. Kargo şirketi ve dilden bağımsız bir şekilde gönderileri takip eder ve tam da bu yüzden günümüzde en iyi kargo takip websitesidir.

Yerel ve uluslararası lojistik sağlayıcılarını otomatik olarak tespit eder.

Gönderilerinizi takip etmek için farklı yerel websitelere bakmaktan bıktınız mı? O zaman PArcel Monitor'u deneyin. Türkiye'deki tüm kargolarınızı takip etmek için tek bir çözüm sunar. Parcel Monitor, PTT Posta ve diğer posta servisleri dâhil pek çok yerel ve çok uluslu kargo şirketindeki gönderilerinizi takip edebilir. Hemen siteyi ziyaret edin!

Kargolarınızı dilediğiniz zaman takip edin &izleyin ve düzenli güncellemeler alın

Türkiye'de tüm gönderilerinizin her birini takip edebilecek bir takip planı mı arıyorsunuz? Parcel Monitor'dan iyisini bulamazsınız. İlgili dil ve kargo şirketi ne olursa olsun, satın aldığınız şeylerin hepsini takip edebilir. Parcel Monitor, e-mail göndererek kargolarınızın durumu hakkında sizi bilgilendirecektir. Hemen bu siteye yer işareti koyun!

Online alışveriş deneyiminizi yoğunlaştırın.

Kargonuz yol çıktığı an, Parcel Monitor ile dilediğiniz zaman ve yerde durumunu kontrol edebilirsiniz. Kargonuzun hangi şirketle gönderildiği ya da bilgilerin hangi dilde olduğu Parcel Monitor için hiç fark etmez. Zaten en güzel yanı da bu. Takip güncellemelerini doğrudan e-mail kutunuza gönderir. Bu sayede Türkiye'deki tüm kargolarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Hemen harekete geçin!
Parsel izleme evreninden son haberler
İş Yeriniz içi Parcel Monitor

Çok sayıda takip numarası, farklı lojistik sağayıcıları aklınızı karıştırıyor, düzenli takip güncellemeleri mi istiyorsunuz? Merak etmeyin. Farklı kargo şirketlerine verdiğiniz gönderilerinizi takip etmeyi çok kolay hâle getirdik.Size sunduğumuz hizmetler sayesinde paketlerinizi kolayca takip edebilir, dilerseniz çeviri hizmeti alabilir ve güncellemeler sayesinde gönderiniz hakkında en son bilgilere ulaşabilirsiniz. Kolay ve rahat!

Parcel Perform'u deneyin
604 üzerinde Kargo Şirketi
Tüm dünyadan Kargo Takibi
30'dan fazla dilde kargo güncellemesi

Sosyal Medya

Telif Hakkı 2019 Parcel Perform Pte. ltd. Tüm Hakları Saklıdır

* Adı geçen tüm şirketler ve logolar, ilgili hamillere ait ticari marka™ veya kayıtlı ticari markalardır™ . Bunların kullanımı ilgili hamillerce destek veya bağlantı ifade etmez.